NÁŠ TÝM

JSME ZKUŠENÍ PROFESIONÁLOVÉPřesvědčíme vás o naší kvalitě

0123456789001234567890012345678900123456789001234567890VYŘEŠENÝCH PŘÍPADŮ
0123456789001234567890NA TRHU

Představujeme vám náš tým

Akdap, advokátní kancelář, Aleš Doubek
JUDr. Aleš Doubek

Partner

Právnickou fakultu University Karlovy absolvoval v roce 2000, advokátem je od roku 2004. V roce 2005 získal na Universitě Karlově doktorský titul v oboru obchodního práva. Advokátní kancelář DOUBEK & PARTNERS  založil v roce 2011. Aleš se specializuje především na právo obchodních korporací, právo nemovitostí, právo v letecké přepravě, insolvenční řízení, právo v oblasti informačních technologií, vymáhání a zajištění pohledávek.

jazyky: český, anglický

Akdap, advokátní kancelář, Tereza Kubovičová
Mgr. Tereza Kubovičová

Advokát

V roce 2013 Tereza dokončila magisterské studium na Právnické fakultě University Karlovy v Praze. V průběhu studia absolvovala roční studijní pobyt na Právnické fakultě University v Antverpách, kde získala certifikát „cum laude“ v oboru mezinárodního práva a práva Evropské unie. Ve své praxi se Tereza zaměřuje na právo obchodních společností, letecké právo a právo mezinárodní přepravy. V prosinci roku 2016 úspěšně složila advokátní zkoušku.

jazyky: český, anglický

Akdap, advokátní kancelář, Tomáš Bartůněk
Mgr. Tomáš Bartůněk

Advokát | Insolvenční správce

Tomáš v roce 2012 dokončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, advokátem je od roku 2018.Ve své praxi se Tomáš zaměřuje na oblast vymáhání pohledávek, občanské právo, veřejné zakázky a trestní právo. Tomáš má povolení Ministerstva spravedlnosti České republiky působit jako insolvenční správce. Je ohlášeným společníkem a statutárním zástupcem právnické osoby, která aktivně vykonává funkci insolvenčního správce.

jazyky: český, anglický

Akdap, advokátní kancelář, Jan Pich
Mgr. Jan Pich

Advokát

V roce 2015 Honza dokončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, od téhož roku byl advokátním koncipientem v našem týmu a v únoru 2019 úspěšně složil advokátní zkoušky. Ve své praxi se Honza zabývá zejména občanským právem, právem obchodních korporací, zdravotnickým právem a trestním právem.

jazyky: český, anglický

Akdap, advokátní kancelář, Tan Ngueyn
Mgr. Trong Tan Nguyen

Advokát

Tan v roce 2018 dokončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Od téhož roku byl advokátním koncipientem a v prosinci 2021 úspěšně složil advokátní zkoušky. V rámci své právní praxe se věnuje všem právním odvětvím s užším zaměřením na soukromé právo, zejména smluvní závazkové vztahy a vymáhání pohledávek. Dále se zabývá také právem trestním.

jazyky: český, anglický, vietnamský

Mgr. David Čižinský
Mgr. David Čižinský

Advokátní koncipient

David v roce 2023 dokončil magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a od října téhož roku je advokátním koncipientem v naší advokátní kanceláři. Při studiu David získával zkušenosti jako předseda přestupkové komise a to zejména v oblasti správního trestání. Ve své právní praxi se věnuje zejména občanskému právu, obchodnímu právu, dále vymáhání pohledávek a zdravotnickému právu.

jazyky: český, anglický

Bc. Rita Novoseletska
Bc. Rita Novoseletska

Office manager

Rita je office managerem v advokátní kanceláři DOUBEK & PARTNERS od roku 2023. Zajišťuje administrativní agendu, komunikaci s klienty, celkový chod kanceláře, podporuje tým a zodpovídá za hladký průběh účetních procesů. V roce 2023 dokončila bakalářské studium oboru marketingová komunikace na Vysoké školy finanční a správní v Praze se zaměřením na vztahy se zákazníky a interní marketing.

jazyky: český, anglický, ukrajinský, ruský

Lucie Doubková
Lucie Doubková

Asistentka

Lucie působí převážně jako asistentka Mgr. Tomáš Bartůňka v jeho insolvenční agendě, kdy odpovídá za hladký průběh oddlužení a veškerou insolvenční administrativu.

jazyky: český, anglický

Dominika Jursíková
Dominika Jursíková

Asistentka

Dominika je asistentkou a recepční v advokátní kanceláři DOUBEK & PARTNERS od roku 2023. Zajišťuje administrativní agendu, vyřizuje telefonáty, přesměrovává e-mailové požadavky klientů na odpovědné advokáty, uvítává hosty v prostorách naší kanceláře a zpracovává datovou poštu.

jazyky: český, anglický

Advokátní kancelář Praha DOUBEK & PARTNERS
Mgr. Petra Chochelová

Advokátní koncipient

Petra v roce 2018 dokončila magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od téhož roku je advokátním koncipientem v naší advokátní kanceláři. Ve své praxi se Petra věnuje zejména občanskému právu, vymáhání pohledávek a zdravotnickému právu.

jazyky: český, anglický

Advokátní kancelář Praha DOUBEK & PARTNERS

Nabízíme právní služby související s přijetím nového občanského zákoníku, zákona o obchodních korporacích a dalších právních předpisů včetně aktualizace klientské smluvní dokumentace, přizpůsobení společenských smluv a stanov nové právní úpravě, školení zaměstnanců a další služby.

DOUBEK & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Na poříčí 1047/26, Nové Město, 110 00 Praha 1
IČ 048 14 746
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 253790

© 2022 DOUBEK & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.